Mõedaka rajal võisteldi kestuskrossis

Kestuskrossi Eesti meistrivõistluste kolmas ja Eesti karikavõistluste neljas etapp sõideti läinud pühapäeval Mõedakal RMK ATVde rajal 6 km ja 3,5 km pikkusel ringil.

Võistlust koos Rägavere valla Huviklubiga juba viiendat aastat korraldanud Rakvere motoklubi AV Motors sõitjatest saavutas quadracer’ite pooleteisetunnises kestussõidus kindla esikoha KTMi masinal kihutanud rakverlane Siim Vaide, kes edestas teise koha saanud Kaspar Kangurit ühe minuti ja 15 sekundiga.

Quadracer 100 masinaklassis sõitis 3,5 km pikkusel ringil välja kolmanda koha AV Motorsi sõitja Joosep Eesmäe. ATVde (üle 750) klassis tuli esikohale Randel Darch (AV Motors), ATVde (kuni 750) klassis sai tema klubikaaslane Arvi Käpa kolmanda koha.