Tarva jalgpallurid jäid üleminekumängus Tammekale alla

Rakvere kunstmurustaadionil pühapäeval tugevat tuult trotsides peetud meistriliiga esimeses üleminekumängus pidid Rakvere jalgpalliklubi (JK) Tarvas mängijad tunnistama Tartu JK Tammeka pallurite paremust tulemusega 2:1 (poolaeg 1:0).

Võrdselt alanud kohtumise 26. minutil lõi avavärava Tartu JK Tammeka pallur Tauno Tekko kauglöögist. Teise poolaja algul jäi Rakvere JK Tarva meeskond arvulisse vähemussse, sest platsilt pidi lahkuma kahe kollase kaardi järel punase kaardi teeninud Jaanus Kaasik.

Tartlased lõid olukorda ära kasutades oma teise värava 68. mänguminutil Rasmus Tomsoni kauglöögist.

Kümmekond minutit enne kohtumise lõppu sai sadade Tarva poolehoidjate suureks rõõmuks jala valgeks ka Tarva meeskond, kui palli saatis osavalt Tammeka väravapostide vahele Tarmo Rebane.

Võitluslikult mängu jätkanud Tarvas viigiväravani sedapuhku ei jõudnud.

Korduskohtumine nende kahe meeskonna vahel peetakse nädala pärast.