KINO
Rakvere Teatrikinos kell 16 ja 19 "Näljamängud: Lahvatav leek"
KONTSERT
Rakvere pangamaja saalis kell 16 Hobuse aasta alguse kontsert
KINO
Rakvere Teatrikinos kell 16 ja 19 "Näljamängud: Lahvatav leek"
KONTSERT
Rakvere pangamaja saalis kell 16 Hobuse aasta alguse kontsert
ÜRITUS
Roela rahvamajas Nabatooriumi ja sõprade talvelaager
Tamsalu kultuurimajas kella 9-15 Sõbralaat
Laekvere rahvamajas kell 12 juriidilidi nõuandeid igapäevaelus, lektor Margit Halop
Väike-Maarja seltsimajas kell 13 "Põlvkondade peole“ kutsub kõiki klubi Härmalõng
Kunda linna klubis kell 13 Videviku pidu eakamale rahvale “Tantsi, tantsi, keeruta!”
SPORT
Rahu hallis kell 11.15 Eesti poiste mini vanuseklassi meistrivõistluste etapp korvpallis: BC Tarvas/Rakvere SK I - Sillamäe Kalev
Rahu hallis kell 12.30 Eesti poiste mini vanuseklassi meistrivõistluste etapp korvpallis: Keila Korvpallikool - Narva SK Energia
Rahu hallis kell 13.40 Eesti poiste mini vanuseklassi meistrivõistluste etapp korvpallis: Saku KK - KK HITO/Jõhvi`02
Rahu hallis kell 14.50 Eesti poiste mini vanuseklassi meistrivõistluste etapp korvpallis: BC Tarvas/Rakvere SK I - sPORTKUNDA/Södra Eesti
Rahu hallis kell 16 Eesti poiste mini vanuseklassi meistrivõistluste etapp korvpallis: Keila Korvpallikool - Sillamäe Kalev
Rahu hallis kell 17.15 Eesti poiste mini vanuseklassi meistrivõistluste etapp korvpallis: Saku KK - Narva SK Energia
Rakvere spordihallis kell 12 Eesti noorte PA-klassi (s 1995. a. ja hiljem) meistrivõistlused korvpallis, esiliiga vahegrupp: Virumaa PK - Tartu Kalev
Rakvere spordihallis kell 12 Eesti noorte PA-klassi (s 1995. a. ja hiljem) meistrivõistlused korvpallis, esiliiga vahegrupp: BC Tarvas/Rakvere SK II - Salva/Rock III
Rakvere spordihallis kell 14.30 Eesti noorte PA-klassi (s 1995. a. ja hiljem) meistrivõistlused korvpallis, esiliiga vahegrupp: Tartu Kalev - BC Tarvas/Rakvere SK II
Rakvere spordihallis kell 14.30 Eesti noorte PA-klassi (s 1995. a. ja hiljem) meistrivõistlused korvpallis, esiliiga vahegrupp: Salva/Rock III - Virumaa PK
Rakvere staadionil kell 10 Vinni-Rakvere Talvejooksusari, II etapp
NÄITUS
Rakvere Galeriis Aira Rautso "Kuldlõige"
Pätsi kohvikus Aira Rautso maalid
Lääne-Virumaa keskraamatukogu 1. korrusel hobifotograaf Ilmar Mesi loodusfotod (28. veebruarini)
Tapa linnaraamatukogu 1. korrusel Merli Antsmaa ja Kalju Mihkelsoni fotonäitused "Üle ühe põlve" ja "Oh neid noori" (27. veebruarini) ja ülevaatenäitus "Mees kolme kodumaaga" Ilmar Talve elust ja loomingust (14. veebruarini)
Lehtse kultuurimajas Merle ja Ain Freimann`i loodusfotode näitus "Kodukandi kaunis loodus”
Roela rahvamajas väljapanek "Minu kodu - Eestimaa”
Tamsalu kultuurimajas Rahvusraamatukogu näitus "Jaan Poska ja Tartu rahu” (28. veebruarini)
Roela raamatukogus “Kirjanikud ja filateelia” Samuel Golombi kogust