Spordiveteranid tõid koju karika

Virumaa Teataja
Teatejooksu võistkond saavutas viienda koha.
Teatejooksu võistkond saavutas viienda koha. Foto: Marge Kuusimägi

Eesti Spordiveteranide Liidu 47. spordimängudel Pärnumaal Kilingi-Nõmmel võitis Lääne-Virumaa võistkond viie ala kokkuvõttes kaheksa esinduse seas II grupis karika.

Mälumänguvõistkond (Risto Murumägi, Tõnis Sakk, Endel Soo, Urmas Hinno) jagas Järvamaaga 12 võistkonna arvestuses 4.–5. kohta. Võrkpallimeeskonnad M35+ ja M55+ said kokkuvõttes pronksmedali. Võrkpallinaiskonnad N35+ ja N50+ tulid 13 võistkonna hulgas neljandaks. Petangivõistkond (Heili Vasser, Vello Vasser, Matti Vinni) sai 17 osalenud võistkonna seas seitsmenda koha.

Uus valikala disc-golf oli kavas esimest korda. Virumaa võistkond tuli 13 võistkonna seas kaheksandaks.