Tarvas võitles vingelt, kuid kaotas napilt

Virumaa Teataja
Sten-Timmu Sokk rünnakul (kollases).
Sten-Timmu Sokk rünnakul (kollases). Foto: Meelis Meilbaum

Reede õhtul pidasid Rakvere spordihallis põneva kontrollmängu korvpalliklubi Tarvas ja BC Kalev/Cramo. Mängu esimeses pooles turvalist eduseisu nautinud Kalev/Cramo võitis kohtumise napilt 78:74.

Korvpallilahingu alguses näitas pealinnast saabunud võistkond head minekut ning umbes kümnepunktiline eduseis saatis neid kolmanda veerandaja lõpuni. Tarva mängujuhi Sten-Timmu Soku täpsed kolmepunktivisked tõmbasid Rakvere meeskonna mängu käima ja minut enne lõpusignaali oli vahe vaid üks punkt.

Rakvere Tarva osavamad korvikütid olid seekord Sten-Timmu Sokk 19 punkti ja nelja lauapalliga. David Haughton panustas omalt poolt 14 punkti ning kuue lauast püütud palliga.