Tapa jäi Viljandi käsipalliklubi vastu hätta

Merly Raudla
, reporter
SK Tapa meistriliiga käsipallivõistkond.
SK Tapa meistriliiga käsipallivõistkond. Foto: Marianne Loorents / Virumaa Teataja

Eesti meistriliiga meistrivõistluste käsipallikohtumises alistus SK Tapa meeskond võõrsil Viljandi HC-le 19:34.

Käsipallikohtumine algas väravaterikkalt, kui esimese nelja minuti jooksul õnnestus mõlemal võistkonnal realiseerida kaks väravat. Seejärel hakkas kodumeeskond vahet kasvatama ning poolaeg lõppes seisul 16:7 Viljandi poolt vaadatuna.

Spordiklubi Tapa osavaimad skooritegijad olid Mihkel Koppelmann kuue, Sander Sven Annula viie ja Gert Trofimov kolme punktiga. Kahe punktiga panustasid Martin Adamson ning Hardo Levo, ühe värava viskas Anti Lanno.