Tarvas kruttis närve, kuid alistas nimeka Moskva klubi

Virumaa Teataja
Mario Paiste (palliga) vastaste korvi alla rünnakul.
Mario Paiste (palliga) vastaste korvi alla rünnakul. Foto: Marianne Loorents

Balti liiga põnevas korvpallilahingus võitis BC Rakvere Tarvas kodusaalis Moskva Dünamot 83:77.

Kohtumine algas kodumeeskonnale ehmatusega, kui Moskva klubi tegi 14:2 spurdi. Õnneks suutsid Tarva mehed mängu käima saada ning poolajavaheajale mindi seisul 37:37.

Mängu lõpp pakkus pealtvaatajatele närvikõdi – kaks minutit enne lõppu oli sunnitud viie veaga pingile minema korvpalliklubi Tarvas mängujuht Sten-Timmu Sokk, misjärel võistkonna mäng lagunes hetkeks koost. Lõpus oli ka Moskva võistkonnal võimalus kohtumine oma kasuks pöörata, aga siiski suutis Tarvas võidu koju jätta.