Merly Raudla
, reporter
Rakvere Võrkpalliklubi.
Rakvere Võrkpalliklubi. Foto: Arvet Mägi/Virumaa Teataja

Eesti meeste 2014. a karikavõistluste esimene veerandfinaalmäng Bigbank Tartu vastu lõppes tartlaste 3 : 1 võiduga.

Kuigi avageim õnnestus Rakvere Võrkpalliklubil 25 : 22 võita, siis järgmistes geimides tuli leppida 19, 18 ja 16 punktiga. Rakverelaste suurim punktitooja oli Kaupo Kivisild 13 punktiga, sealjuures sajaprontsendilise rünnaku  ja kuue blokipunktiga. Ka vastaste parim oli sama eriala mees, keskblokeeria Henry Treial, kes tõi tartlastele 15 punkti. Tartlaste ülekaal väljenduski paremas rünnakute realiseerimises. Bigbank Tartu ridades oli ründajatele pallijagajaks lääne-virulasest noor sidemängija Robert Viiber, kes hetkel ka esimese sidemängija koormat kandmas.

Tartlastega tuleb juba võõrsil taas vastamisi olla sel laupäeval, kui mängukavas  Schenkeri Liiga mäng.