Merly Raudla
, reporter
Rakvere võrkpalliklubi.
Rakvere võrkpalliklubi. Foto: Meelis Meilbaum

Võrkpalliklubi Rakvere jäi täna koduses Schenker liiga mängus 1:3 alla Tallinna tehnikaülikooli meeskonnale (geimid 25:20, 17:25, 23:25, 14:23).

Ilusat mängu näidanud Rakvere meeskond oli vastasest esimese geimis üle, kuid hiljem enam TTÜ-le vastu ei saanud.

VK Rakverest olid resultatiivseimad igaüks 12 punkti toonud Rauno Tamme, Andris Õunpuu ja Karlis Mesila. Kaupo Kivisild lisas kümme silma.

Võitjate poolt osutus üleplatsimeheks Brasiilia mängumees Daniel Maciel, kes lisas võiduarvele tervelt 26 punkti. Siim Ennemuist panustas 15 silma.

VK Rakverel seisab järgmine võrkpallilahing ees 29. novembril, mil kodusaalis asutakse jõudu proovima VK Biolars/Jelgavaga.