Tarvas katkestas TTÜ võitude seeria

Merly Raudla
, reporter
BC Rakvere Tarvas Eesti meistriliiga mängus.
BC Rakvere Tarvas Eesti meistriliiga mängus. Foto: Marianne Loorents / Virumaa Teataja

Korvpalliklubi Rakvere Tarvas alistas täna kodusaalis Alexela Eesti meistriliiga korvpallikohtumises TTÜ meeskonna seisuga 80:76.

Kuigi mäng kulges kodumeeskonna juhtimisel, esines olukordi, kus juba rohkem, kui kümne punktiline edu sulas mõne minuti jooksul vaid paaripunktiliseks. Uuele poolajale mindi vastu seisul 45:37 Tarva poolt vaadatuna.

Võitjate poolt olid resultatiivseimad Brandis Raley-Ross 24, Sten-Timmu Sokk 16 ja Juris Umbrasko 14 punktiga.

Tallinna tehnikaülikooli meeskonnast osutus üleplatsimeheks Kristjan Makke 28 silmaga, Jaan Puidet lisas omalt poolt 18 punkti.

Sel hooajal on Tarvas ja TTÜ omavahel jõudu proovinud korra ning tol korral väljus võitjana samuti Tarvas tulemusega 70:53.

Korvpalliklubi Rakvere Tarvas asub viie võidu ja kolme kaotusega turniiritabelis teisel kohal.

Tuleva nädala kolmapäeval asuvad Tarva pallurid Balti liiga kohtumises kodusaalis vastamisi TYCO Raplaga.