Varumehed jäid “treeningmängul” Cramole alla

Virumaa Teataja

Alexela korvpalli meistriliiga kohtumises oli BC Kalev/Cramo kodusaalis 89:80 Rakvere Tarvast parem.

Kohtumist alustas paremini Tarvas, kes sai kiire 8:2 algedu. Seejärel tabasid kalevlased kolm järjestikust korvi ning seis oligi viigis. Teisel kümnendil saatis Tarvast juba kerge edu. Andres Sõber mängitas ka rohkelt nooremaid mängumehi, kes ei jäänud häbisse, ja esimese poolaja järel oli seis 47:41 Tarva poolt vaadatuna.

Teisele poolajale läks Kalev vastu palju näljasemana. Kui esialgu hakkas Tarvas neile väga vahvasti vastu, siis mida minut edasi, seda enam Rakvere väsis ja Cramo hakkas oma mängu peale suruma, juhtides enne otsustavat kümmet minutit 65:62.