Merly Raudla
, reporter
Siim Laur (palliga) lisas Tarva võiduarvele tubli panuse.
Siim Laur (palliga) lisas Tarva võiduarvele tubli panuse. Foto: Tairo Lutter

Korvpalliklubi Rakvere Tarvas alistas võõrsil Alexela Eesti meistriliiga mõõduvõtus 97:85 BC Valga/Maks&Mooritsa.

Esimese veerandaja lõppedes 34:20 juhtima asunud Tarvas lasi vastased järele ning poolaja vaheajale minnes seisid tablool numbrid 51:52 Valga poolt vaadatuna. Kolmandal veerandajal võrdselt heidelnud tiimidest pani Rakvere meeskond siiski jõu maksma ning alistas platsiperemehed kindlalt.

Võidumeestest olid resultatiivseimad Brandis Raley-Ross ja Siim Laur kumbki 20 punktiga. David Haughton ja Juris Umbrasko lisasid mõlemad võiduarvele 17 silma. Võistkonnaga hiljuti liitunud Julius Brooks panustas 10 silma, Justin Black jõudis ligi seitsme mänguminuti jooksul tabada ühe korvi ning teenis kaks punkti.

Valga meestest osutusid edukaimateks Reinis Strupovics 24 ja Jurijs Aleksejevs 23 punktiga. BC Valga/Maks&Moorits tabas vabaviskeid ligi 95%-lise täpsusega, realiseerides 19-st viskest 18.

Kolmapäeval sõidab Tarvas Lätti Balti liiga korvpallimängule, pidama lahingut võistkonnaga Liepaja/Triobet.