Korvpalliklubi Rakvere Tarvas naasis Valgast võiduga

Virumaa Teataja

Korvpalliklubi Rakvere Tarvas alistas võõrsil Alexela Eesti meistriliiga mõõduvõtus 97:85 võistkonna BC Valga/Maks&Moorits.

Esimese veerandaja lõppedes 34:20 juhtima asunud Tarvas lasi vastased järele. Teist veerandaega alustas paremini Valga, kes tegi 9:0 vahespurdi, vähendades oma kaotusseisu 5 punktile. Vahe kahanes poolaja lõppedes veelgi ning Rakvere Tarvas oli veel napis 52:51 eduseisus.

Teisel poolajal läks juhtima Valga, kui Reinis Strupovics ja Jurijs Aleksejevs tabasid järjestikku kaks kaugviset. Edasises pingelises heitluses olid juhtohjad pidevalt kord ühe, kord teise meeskonna käes.