Tarvas tegi leedukatele säru, Haughton eemaldati mängust

Merly Raudla
, reporter

Korvpalliklubi Rakvere Tarvas võitis täna kodusaalis kindlalt 84:77 Kedainiai Nevežist.

Esimesed kolm veerandaega kindlalt Tarva juhtimisel kulgenud mäng võttis huvitava pöörde viimasel veerandil, kus vastased märkamatult järgi hakkasid jõudma. Leedukad asusid võidu nimel kõvasti pingutama, kuid loetud minutid enne lõpusireeni lõi Nevežise pallija Marcus Monroe Juris Umbraškole näppudega silma.

Sellest tekkinud närvilises õhkkonnas asusid mitmed mängijad olukorda lahendama. Sealhulgas värskelt laenulepinguga Tarvasse siirdunud Reinar Hallik ning David Haughton, kes ärevat vastasmängijat rahustada püüdsid. Segases olukorras määrati Marcus Monroele viga Juris Umbraško vastu ning David Haughton eemaldati diskvalifitseeriva vea eest Justas Tamulise vastu.