Tarvas tegi leedulastele säru, Haughton eemaldati

Virumaa Teataja
Õhkkond kiskus närviliseks ning kohtunik leidis, et õige mõte on platsilt eemaldada Tarva mängumees David Haughton, kes pildil üles tõstetud rusika kõrval seisab. Foto: Meelis Meilbaum

Korvpalliklubi Rakvere Tarvas võitis tulemusega 84:77 kodusaalis peetud Balti liiga korvpallikohtumise Kedainiai Nevežisega.

Esimesed kolm veerandaega kindlalt Tarva juhtimisel kulgenud mäng võttis huvitava pöörde viimasel veerandil, kui vastased märkamatult järele hakkasid jõudma.

Leedulased asusid võidu nimel kõvasti pingutama ja mõni minut enne lõpusireeni lõi Nevežise pallur Marcus Monroe mängusituatsioonis Juris Umbraškole näppudega silma.