Tarval lõppes jaks, Rapla võttis võidu

Virumaa Teataja
Reinar Hallik
Reinar Hallik Foto: Meelis Meilbaum

BC Rakvere Tarvas jäi Eesti meistriliiga kohtumises kodusaalis 80:84 alla TYCO Raplale.

Esimesel poolajal kulges mäng tasavägiselt, kuid juba poolaja vaheajale mindi seisuga 40:44 Rapla kasuks. Kolmandal veerandajal rebis Tarvas küll ette, kuid lõpuveerandil jaks rauges ning Raplal õnnestus juhtohjad haarata.

Kodumeeskonna resultatiivseim oli 28 punktiga Brandis Raley-Ross, kes valiti ka Balti liiga põhiturniiri parimaks punktitoojaks. Reinar Hallik lisas 13, värske täiendus Julius Brooks 11 silma. David Haughton vigastas hüppeliigest ja mängu lõpus platsile enam ei tulnud.