Merly Raudla
, reporter
Juris Umbrasko.
Juris Umbrasko. Foto: Arvet Mägi/Virumaa Teataja

Tänases Eesti meistriliiga korvpallikohtumises oli BC Rakvere Tarvas võõrsil 92:79 üle Audentese SG/Noortekoondisest.

Poolajal 57:43 juhtima asunud Tarvas lasi vastased teisel poolajal lähemale, kuid võttis siiski kindla võidu.

Võitjameeskonnast osutus resultatiivseimaks Juris Umbrasko 22 punktiga. Siim Laur lisas võiduarvele 17, Julius Brooks 14 silma. Vigastusega kimpus olevat David Haughtonit mängijate ülesandmislehel nimekirjas ei olnud. Tarva poolt käisid platsil kõik mehed.

Audentese SG/Noortekoondise parim punktikütt oli 21 punkti teeninud Madis Soodla. Siim-Markus Post panustas 18, Karl-Robin Jürjens 12 silma.

Korvpalliklubi Rakvere Tarvas asetseb 29 punktiga turniiritabelis neljandal kohal. Esikohal troonib 48 silmaga BC Kalev/Cramo, teist kohta hoiab TÜ/Rock (45 p). Tarva ees seisab kolmandana TYCO Rapla meeskond 30 punktiga.

Reedel sõidavad Tarva korvpallurid kohtuma korvpalliklubi Pärnu meeskonnaga.