Merly Raudla
, reporter
Korvpalliklubi Rakvere Tarvas. Palliga Brandis Raley-Ross.
Korvpalliklubi Rakvere Tarvas. Palliga Brandis Raley-Ross. Foto: Meelis Meilbaum

Korvpalliklubi Rakvere Tarvas võitis tänases Alexela meistriliiga korvpallikohtumises 91:73 korvpalliklubi Pärnu võistkonda.

Esimesel veerandil vaid punktiga peale jäänud rakverlased võitsid poolaja 53:42.

Võitjameeskonna parimana teenis Brandis Raley-Ross üleplatsimehena tervelt 29 silma ja püüdis seitse lauapalli. Juris Umbrasko lisas omalt poolt 23 (11 lauapalli), Reinar Hallik 22 punkti.

Vastaste parim oli 25 punkti visanud Sandis Silavs. Ronaldas Rutkauskas lisas 19 silma.

Turniiritabelis hoiab Tarvas endiselt 20 mängust 11 võiduga 31 punkti teeninuna neljandat kohta.

Teisipäeval seisab BC Rakvere Tarval ees 1/8 finaal Pieno Zvaigzdesiga, kes oma viimastes kohtumistes on võitnud 84:77 Kalev/Cramot ja 108:80 KK Pärnut.