Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Agneliis Pilt
Agneliis Pilt Foto: Raili Rooba

Nädalavahetusel peeti Värska lähedal Kitsemägedes Eesti suusaorienteerumise meistrivõistlused lühi- ja tavarajal.

Meistritiitleid jahtis eri võistlusklassides kokku 279 sportlast. Rakvere OK edukaimad noored olid Agneliis Pilt (N14) ja Ragnar Rooba (M14), kes võitsid mõlemad distantsid ja krooniti kahekordseks Eesti meistriks. Kuno Rooba M35 klassis sai mõlemal distantsil hõbemedali.

Lühirajal pälvis meeste põhiklassis hõbemedali Tarvo Klaasimäe, Siim Turban võitis hõbemedali M14 klassis. Pronksmedali võitsid Priit Randmann meeste põhiklassis, Aigi Einmaa N14 klassis ja Martin Himma M16 klassis.