Merly Raudla
, reporter
Rakvere VK TTÜ vastu.
Rakvere VK TTÜ vastu. Foto: Tairo Lutter

Rakvere võrkpalliklubi alistus täna võõrsil toimunud tulises Schenkeri liiga lahingus 2:3 turniiritabeli liidrile TTÜ meeskonnale (geimid 25:20, 18:25, 25:18, 23:25 ja 15:7).

Tänases otsustavas kohtumises skooris rakverlastest üleplatsimehena enim Reidel Alfonso Gonzalez Toiran, kelle arvele kogunes tervelt 21 punkti. Rauno Tamme lisas 14 ja Sergei Taras 10 silma.

TTÜ poolt osutusid resultatiivseimateks Sander Rätsep 17 ja Kirill Krasnevski 16 punktiga.

Eilses teises veerandfinaalmängus TTÜ vastu jõudis Rakvere ühe geimivõiduni. Geimidega 19:25, 21:25, 25:22 ja 17:25 kulgenud mängus oli TTÜ selgelt parem rünnakus.

Daniel Maciel tõi vastastele 22 ja Kirill Krasnievski 21 punkti. Rakvere võrkpalliklubil tõi Reidel Alfonso Gonzalez Toiran 12 punkti. Oma rolliga sai kenasti hakkama Siarhei Taras, rünnates punktiks 9-st pallist kuus ja tuues veel lisaks neli blokipunkti.