Rakvere Tarvas alistas hea teise poolaja toel Pärnu

Virumaa Teataja

Alexela korvpalli meistriliigas peeti laupäeval Rakveres maha põnevuskohtumine, kus BC Rakvere Tarvas alistas 102:76 korvpalliklubi Pärnu.

Esimesel poolajal mängisid meeskonnad võrdselt ning kumbki ei suutnud initsiatiivi haarata. Esimese veerandaja järel oli seis viigiline 24:24.

Teisel kümnendil jätkus huvitav heitlus. Mida minut edasi, seda aktiivsemaks muutus korvpalliklubi Pärnu, kes kasvatas hetkeks oma edu tervelt 9 punktile. Tänu Rakvere 8:0 vahespurdile poolaja lõpuminutitel oli pausile minnes vahe minimaalne, seis 45:44 pärnakate kasuks.