Rakvere võrkpalliklubile jäi poolfinaali uks suletuks

Virumaa Teataja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Võrkpalliklubi Rakvere pingutas tublisti ning andis TTÜ-le vingeid lahinguid, kuid turniiritabeli liider võttis siiski oma. Foto: Tairo Lutter

Rakvere võrkpalliklubi asus põhiturniiri järel pääsu eest poolfinaali rinda pistma turniiritabeli liidri TTÜga.

Kahe võiduni peetava veerandfinaalmänguseeria esimese kohtumise võitis võrkpalliklubi Rakvere, kes katkestas üllatuslikult TTÜ ülipika võitude ahela, alistades vastased 3:1 (geimid 25:22, 25:23, 12:25 ja 25:16).

Laupäevases teises veerandfinaalmängus jõudis Rakvere ühe geimivõiduni. Geimidega 19:25, 21:25, 25:22 ja 17:25 kulgenud mängus oli TTÜ selgelt parem rünnakus.