Merly Raudla
, reporter
Rakvere võrkpalliklubi (kollases) BIGBANK Tartu vastu.
Rakvere võrkpalliklubi (kollases) BIGBANK Tartu vastu. Foto: MEELIS MEILBAUM/VIRUMAA TEATAJA

Täna võõrsil toimunud Eesti meistriliiga veerandfinaali võrkpallilahingus jäi VK Rakvere 0:3 alla BIGBANK Tartu meeskonnale.

Geimidega 25:20, 25:16 ja 25:17 kulgenud mängus edestasid tartlased Rakveret kindlalt.

Rakvere poolt osutus suurimaks skooritegijaks üleplatsimehena Reidel Alfonso Gonzalez Toiran, kelle arvele kogunes 11 silma. Rauno Tamme lisas üheksa punkti.

Võitjatest teenis Robert Täht 10, Henri Treial ja Kristo Kollo kumbki üheksa ning Denis Sintov kaheksa punkti.

Laupäeval kohtuvad samad vastased Rakveres. Poolfinaali pääseb võistkond, kes teenib esimesena kolm võitu.