Merly Raudla
, reporter
Rakvere Võrkpalliklubi (kollases) heitles kodus BIGBANK Tartuga.
Rakvere Võrkpalliklubi (kollases) heitles kodus BIGBANK Tartuga. Foto: MEELIS MEILBAUM/VIRUMAA TEATAJA

Tänases Eesti meistriliiga veerandfinaali teises võrkpallikohtumises jäi VK Rakvere 1:3 alla BIGBANK Tartule.

Geimidega 18:25, 17:25, 25:22 ja 20:25 kulgenud kohtumises võttis külalismeeskond kindla võidu.

Kodumeeskonna suurimad skooritegijad olid 14 silma toonud Rauno Tamme ning 11 punkti teenisid nii Kevin Saar, kui Markus Uuskari. Valusa õla tõttu jäi platsilt kõrvale varasemates kohtumistes võistkonnale tublisti punkte toonud Reidel Alfonso Gonzalez Toiran.

Tartlastest osutus 18 punktiga üleplatsimeheks Kristo Kollo. Taavi Nõmmistu lisas omalt poolt seitse silma.

"Tulemusega ei saa rahule jääda, kui kaotad. Positiivse poole pealt võib öelda, et olime paremad, kui neljapäeval. Eks tuleb püüda neile kannale astuda ja mängu parandada, et kolmapäeval uus lahing anda," sõnas Võrkpalliklubi Rakvere peatreener Urmas Tali.

Veerandfinaali kolmas kohtumine leiab Tartu ülikooli spordihoones aset tuleval kolmapäeval.