Tarvas ei saanud Tartu rongi pidama

Virumaa Teataja
Reinar Hallik
Reinar Hallik Foto: Meelis Meilbaum

BC Rakvere Tarvas jäi reedel Eesti meistriliiga korvpallikohtumises tulemusega 57:85 alla TÜ/Rockile, poolajal seisid kodumeeskonna poolt vaadatuna tablool numbrid 26:38.

Tarvas ei saanud ennast esimesel veerandajal käima ning suutis tartlaste 18 punkti vastu visata vaid viis silma. Teisel ja neljandal veerandajal võitles Tarvas vastasmeeskonnaga peaaegu võrdselt, kuid suureks kärisenud vahet oluliselt vähendada ei õnnestunud.

Rakvere poolt tõi enim punkte värskelt isaks saanud Reinar Hallik, kes lisas arvele 22 silma ning püüdis kaheksa lauapalli. Juris Umbrasko kogus 13 ja Brandis Raley-Ross 11 punkti.