Tarvas purustas Kiviõli Irbise

Merly Raudla
, reporter
Rakvere JK Tarvas võitis 5:1 Kiviõli FC Irbist. Pildil Sergei Akimov.
Rakvere JK Tarvas võitis 5:1 Kiviõli FC Irbist. Pildil Sergei Akimov. Foto: MEELIS MEILBAUM/VIRUMAA TEATAJA

Rakvere jalgpalliklubi Tarvas oli täna kodusel kunstmurul toimunud Eesti esiliiga jalgpallilahingus 5:1 üle Kiviõli FC Irbisest.

Poolajaks kuuendal mänguminutil Joonas Ljaši penaltist ning 26. minutil Sergei Akimovi täpsest löögist 2:1 juhtima asunud rakverlased suurendasid eduseisu veelgi. Teisel poolajal kõmmutasid palli vastaste väravavahi selja taha 63. minutil taas Sergei Akimov ning kahel korral, 82. ja 87. mänguminutil Henri Hang.

Kaks väravasöötu tegi Taavi Trasberg. Väravasöödud said lisaks löödud väravatele kirja ka Sergei Akimov ning Joonas Ljaš.