Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Sergei Akimov
Sergei Akimov Foto: Meelis Meilbaum

Rakvere jalgpalliklubi Tarvas oli laupäeval kodusel kunstmurul toimunud Eesti esiliiga jalgpallilahingus 5:1 üle Kiviõli FC Irbisest.

Esimese poolaja kuuendal mänguminutil Joonas Ljaši penaltist ning 26. minutil Sergei Akimovi täpsest löögist 2:1 juhtima asunud rakverlased suurendasid eduseisu veelgi. Teisel poolajal kõmmutasid palli vastaste väravavahi selja taha 63. minutil taas Sergei Akimov ning Henri Hang kahel korral, 82. ja 87. mänguminutil.

Kaks väravasöötu tegi Taavi Trasberg. Väravasöödu said lisaks löödud väravatele kirja ka Sergei Akimov ja Joonas Ljaš.