Võrkpalliklubi võitlus päädis kuuenda kohaga

Merly Raudla
, reporter
Rakvere Võrkpalliklubi suutis tugevate vastaste vastu tihti head mängu näidata, kuid jäi võrdsete vastaste vastu hätta. Foto: Meelis Meilbaum

Nädalavahetusel selgitati Eesti võrkpalli meistrivõistluste 5. kuni 7. koha turniiril paremus­järjestus, kus Rakvere Võrkpalliklubi jäi kahe mängu kokkuvõttes napilt alla liiga debütandile Järvamaa Võrkpalliklubile.

Laupäeval Kastani Arenal peetud kohtumine pakkus fännidele tublisti närvikõdi – kaks geimi alla jäänud Rakvere tiim leidis oma mängu kolmanda geimi lõpus ja võttis hooaja viimases kodumängus siiski oma, võites Järvamaad 3:2.

Ligi kaks ja pool tundi kestnud maratonlahing kulges geimidega 23:25, 22:25, 27:25, 25:11 ja 15:13 Rakvere poolt vaadatuna.