Magus võit tagas Tarvale pääsu poolfinaali

Merly Raudla
, reporter
Eesti meistriliiga märtsikuu parimaks mängijaks valitud Brandis Raley-Rossi (palliga) püüdsid vastased eriti aktiivselt takistada. Foto: Marianne Loorents / Virumaa Teataja

Tänases Alexela korvpalli meistriliiga ülipõneva veerandfinaali viimases, otsustavas mängus, alistas korvpalliklubi Rakvere Tarvas kodusaalis 75:71 korvpalliklubi Pärnu, võites seeria kokkuvõttes 3:2.

Mängu alustas aktiivsemalt platsiperemees Tarvas, jättes Pärnu esimesel veerandil tagaajaja rolli. Poolaja vaheajale minnes juhtis Tarvas 45:40.

Kohtumise teisel poolel näitas korvpalliklubi Pärnu südikat vastupanu ning põnev punkt punkti mäng pakkus mõlema meeskonna poolehoidjatele parajat närvikõdi.

Rakvere meeskonnast oli suurim skooritegija Reinar Hallik, kes täiendas võiduarvet 21 silmaga ning püüdis lauast kaheksa palli. Brandis Raley-Ross, keda vastased eriti suure innuga takistada püüdsid ning tema vastu tervelt 10 viga tegid, lisas omalt poolt 19 punkti.

Pärnakate resultatiivseimateks osutusid Sandis Silavs 18 ja Nemanja Miljkovic 15 punktiga.

Tarvast ootab poolfinaalis Tartu Ülikool/Rock. Alexela KML poolfinaalide avamäng on reede õhtul Tartus.