Tarvas seisab sammu kaugusel pronksmedalist

Merly Raudla
, reporter
Taaskord tõi platsi parima skoorimeistrina suurima punktisaagi Brandis Raley-Ross (palliga). Foto: Marianne Loorents

Eesti korvpalli meistriliiga esimeses pronksilahingus alistas korvpalliklubi Rakvere Tarvas 70:64 TYCO Rapla meeskonna.

Mõlemad meeskonnad nägid palli korvi toimetamisel tublisti vaeva. Kuigi algul sai vähe paremini minema Rapla, asus avaveerandi keskel juhtima Tarvas, kes pisikesele hingetõmbepausile läks eduseisus 21:19.

Teise mängujärgu esimeses pooles oli Rapla poolehoidjatel rohkem põhjust rõõmustada, sest 9:2 vahespurt viis TYCO mängu juhtima. Poolajavaheajale mindi Rapla poolt vaadatuna seisul 34:33. Teist poolaega alustasid äkilisemalt külalised Raplast: tabades järjest kaks kolmepunktiviset, kasvatasid nad edu korraks viiele punktile.