Väsinud Tarvas jäi Raplale alla

Virumaa Teataja
Tarva korvpallurid võtavad täna hooaja viimaseks heitluseks jõuvarud kokku.
Tarva korvpallurid võtavad täna hooaja viimaseks heitluseks jõuvarud kokku. Foto: Mihkel Maripuu / Postimees

Korvpalliklubi Rakvere Tarvas alistus kolmapäeval võõrsil pronksiseeria teises kohtumises 76:61 TYCO Rapla meeskonnale.

Kohtumise alguses täiendasid oma meeskonna punktiarvet kordamööda CJ Barksdale ja Reinar Hallik. Tasavägise mängu tulemusena lõppes esimene mängujärk Tarva juhtimisel 19:18.

Tarva viskekahur Brandis Raley-Ross ei olnud esimesel veerandil kordagi korvi tabanud ning teinegi veerand näis samamoodi jätkuvat. Rapla hakkas vaikselt oma eduseisu kasvatama ning poolajavaheajale mindigi platsiperemeeste juhtimisel seisul 38:33.