Tarvas rabeles 0:3 kaotusest välja ning teenis viigipunkti

Merly Raudla
, reporter
Joonas Ljaš palliga.
Joonas Ljaš palliga. Foto: MEELIS MEILBAUM/VIRUMAA TEATAJA

Rakvere jalgpalliklubi Tarvas mängis täna Eesti esiliiga vutilahingus võõrsil 3:3 viiki Tallinna FC Flora duubelmeeskonnaga.

Kohtumise avapoolajal 0:3 taha jäänud Tarva pallurid võtsid end kokku ning suutsid raskest seisust välja tulla.

55. mänguminutil avas rakverlaste väravaarve Jaanus Kaasik, viis minutit hiljem saatis palli vastaste puurivahi selja taha Joonas Ljaš.

Viimasel minutil lõi Ljaš penalti, mille väravavaht tõrjus. Ljaš saatis tagasipõrkunud palli siiski paremasse värava nurka, võideldes välja viigipunkti.

„Eelmine mäng Flora II-ga kujunes tõeliseks väravatesajuks. Kindlasti proovime olla võrreldes eelmise mänguga kaitses kindlamad ja organiseeritumad. Läheme Tallinna kindla tahtmisega punktid koju tuua,“ ütles Rakvere JK Tarvas peatreener Valeri Bondarenko enne mängu.

Tuleval pühapäeval võõrustab Tarvas Nõmme Kalju FC duubelvõistkonda.