Merly Raudla
, reporter
Rakvere jalgpalliklubi Tarvas kollases.
Rakvere jalgpalliklubi Tarvas kollases. Foto: MEELIS MEILBAUM/VIRUMAA TEATAJA

Rakvere jalgpalliklubi Tarvas alistas täna õhtul kodumurul 2:0 Nõmme Kalju FC II meeskonna.

Esimesel poolajal 36. mänguminutil Mario Kuokkaneni ja 44. minutil Joonas Ljaši väravast juhtima asunud Tarvas pitsitas vastaseid tugevalt ka teisel poolajal, kuid väravalisa siiski ei tulnud.

„Teine poolaeg Flora vastu näitas, kuidas me suudame mängida ja seepärast peame me eelseisvas mängus Nõmme Kalju vastu alustama mängu nii kohe algusest peale,” ütles Rakvere jalgpalliklubi Tarvas peatreener Valeri Bondarenko enne mängu.

Päikesepaistelisel õhtupoolikul oli jalgpallimängule kaasa elamas 240 inimest, mis on üleminekumänge mitte arvestades kõigi aegade publikurekord.

Järgmine kohtumine seisab Tarval ees juba kolmapäeval kodumurul, mil võõrustatakse Tallinna Infoneti duubelvõistkonda.