Virumaa Teataja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Tarva jalgpallureid ootab ees lühike treeningutega täidetud suvepuhkus. Järgmine liigamäng toimub juuli alguses. Foto: Marianne Loorents

Rakvere jalgpalliklubi Tarvas jäi pühapäeva õhtul võõrsil Eesti jalgpalli esiliiga 16. vooru kohtumises väravateta viiki FC Kuressaarega.

“Esimene poolaeg möödus võrdses võitluses. Kuni 25. minutini oli mäng väga hea – kogu initsiatiiv kuulus meile. Kahjuks ei toonud see aktiivsus tulemust. Teisel poolajal mängupilt ei muutunud. Väljakul oli palju võitlust, kuid mõlema meeskonna kaitsjad olid tasemel. Seega viik 0:0 kajastab mängu iseloomu,” rääkis Rakvere jalgpalliklubi Tarvas peatreener Valeri Bondarenko.

Rakvere JK Tarvas asub liigatabelis kuuendal kohal Vändra JK Vaprus ees ja Tallinna JK Kalev järel.