Virumaa Teataja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

MTBest rattamaratonide sarja kuuluval 15. Elva rattamaratonil mahtus 60kilomeetrisel põhidistantsil ligi 300 osaleja seas 30 kiireima hulka mitmeid Rakvere rattaklubi Siplased sõitjaid.

Kiireimaks osutus kümnendana finišeerunud Margus Sirvel, kes tuli oma klassis üheksandaks. 19. ratturina ületas lõpujoone enda klassis 14. koha võitnud Mirko Põldma. Ivar Vaab lõpetas üldarvestuses 21. (oma klassis 14.) mehena, Madis Sildvee oli 23. (17.). M50 klassi liider Aimur Uuk finišeerus 25. sportlasena.

Greete Steinburg tegi taas võimsa sõidu ning lõpetas esimese ilusama soo esindajana ajaga 02:09.50. N30 arvestuses jõudis Inge Kool pjedestaali teisele astmele. Helin Pungas ja Rita Toome teenisid kumbki oma klassis neljanda koha, Liis Lõune (kõik RedBike/Purustaja) ületas finišijoone kuuendana.