Merly Raudla
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Pärast ujumist lahutas osalejaid jalgratastest rabamatk. Mõnes kohas püüdis maapind jooksjaid neelata, siiski jõudsid kõik finišisse. Foto: Merly Raudla

Loetud minutid enne seda, kui esimesed võistlejad rabajärvest välja ronisid, saabus korraldaja Uno Muruvee ning tegi sillalt välja turritavad kruvid haamriga kahjutuks. Pärast kümblust jahedavõitu järves pidid osalejad ratasteni jõudmiseks ette võtma retke mööda laugastega pikitud raba.

Laupäeva toimunud 27. Tudu triatloni võitis Tamsalu mees Meelis Veilberg, kes lõpetas 800 m ujumisdistantsi, 1,5 km rabaretke jalgrattani, 17 km rattasõidu ja 5 km maanteejooksu ajaga 1:12.20,09, edestades järgmist saabujat ligi minutiga.

Teise koha pälvis vesisest katsumusest esimesena väljunud Vinni vabaajakeskuse sportlane Karl Johan Leichter, kolmandaks tuli Ago Veilberg.