Võidukas mäng kergitas vutimehi liigatabelis koha võrra

Virumaa Teataja
Rakvere Tarva mängijad.
Rakvere Tarva mängijad. Foto: Marianne Loorents

Rakvere jalgpalliklubi Tarvas alistas reedel kodumurul 2 : 0 liigatabeli ühe liidri, Tallinna FC Flora duubelmeeskonna.

Tarva jalgpalluritel piisas võidu saavutamiseks vaid esimesest poolajast. 30. mänguminutil saatis palli imeilusa pealöögiga vastaste väravasse Jaanus Kaasik. Kaheksa minutit hiljem tõi väravalisa vanameister Sergei Akimov, kes hooaja jooksul löönud võistkonna kasuks 12 väravat. See tulemus asetab ta Eesti esiliiga väravalööjate edetabelis seitsmendale kohale.

“Jäime tulemusega väga rahule, sest Flora II on liidrite seas. Väga tähtsad kolm punkti. Nüüd oleme iseseisvatest klubidest kõige kõrgemal kohal, mis viiks meid hetkeseisuga kõrgliigasse. Kümme mängu on veel jäänud, sellele on vara mõelda,” rääkis Rakvere JK Tarvas juht Reijo Kuusik.