Merly Raudla
, reporter
Rakvere jalgpalliklubi Tarvas kollases.
Rakvere jalgpalliklubi Tarvas kollases. Foto: Marianne Loorents / Virumaa Teataja

Rakvere jalgpalliklubi Tarvas jäi täna õhtul kodumurul 0 : 2 alla Tallinna FC Infonet II meeskonnale.

Esimesel poolajal väravateta viigiga lõpetanud vastased avasid skoori 81. mänguminutil, mil Eduard Golovljov Infoneti juhtima viis. Vaid kolm minutit hiljem lõi sama mees veel teisegi värava.

Liigatabelis teist kohta hoidval Infonetil on punkte 51, mis jääb liidrile Tallinna FC Levadia duubelmeeskonnale alla vaid nelja silmaga.

Rakvere pallurid asetsevad 38 punktiga neljandal tabelireal Tallinna FC Flora II (47 punkti) järel ja JK Tallinna Kalevi (37 punkti) ees.

28. vooru mängus sõidavad Rakvere JK Tarvas mehed 13. septembril taas kohtuma Tallinna FC Infoneti duubelmeeskonnaga.