Merly Raudla
, reporter
Rakvere jalgpalliklubi Tarvas kollases.
Rakvere jalgpalliklubi Tarvas kollases. Foto: Marianne Loorents / Virumaa Teataja

Rakvere jalgpalliklubi Tarvas jäi täna võõrsil 1 : 5 alla Tallinna FC Infoneti duubelmeeskonnale.

Eesti esiliiga XXVIII vooru kohtumisel avas 10. mänguminutil väravaarve Rakvere poolkaitsja Madis Reimal.

Seejärel haaras initsiatiivi Infonet, kel õnnestus esimesel poolajal kolm väravat lüüa. Teiselgi poolajal nende jõud ei raugenud ning platsiperemees teenis väravalisa kahel korral, alistades külalised 5 : 1.

XXVIII vooru mängudes oli tulemus 5 : 1 üllatavalt populaarne. Sellise skooriga alistas Kiviõli FC Irbis Vändra JK Vapruse ning Tallinna FC Levadia II JK Tallinna Kalevi.

Rakvere JK Tarvas hoiab 38 punktiga endiselt Tallinna FC Flora II (50 punkti) järel ja JK Tallinna Kalevi (37 punkti) ees neljandat kohta.

Kolmapäeval kohtuvad Rakvere vutimehed võõral väljakul Tallinna FC Flora duubelmeeskonnaga.