Tarval läks esimene vasikas aia taha

Merly Raudla
, reporter
Rakvere Tarvas mängujuht Nemanja Maric (palliga).
Rakvere Tarvas mängujuht Nemanja Maric (palliga). Foto: MEELIS MEILBAUM/VIRUMAA TEATAJA

Korvpalliklubi Rakvere Tarvas jäi täna võõrsil oma selle hooaja esimeses Eesti meistriliiga kohtumises 86 : 92 alla AVIS Rapla meeskonnale.

Avaveerandil kindlalt mängu dikteerinud Tarvas nautis 47 : 43 eduseisu ka teise poolaja alguses.

Kolmanda veerandaja keskel hakkas Rapla rakverlastele kuklasse hingama ning tasa ja targu manööverdades asus platsiperemees juhtima.

Kohtumise lõpuosas jõudis Tarvas paaril korral Raplale küll nelja punkti kaugusele, kuid pingutusest enam võiduks ei piisanud.

Tarva meestest teenis enim, 19 punkti Reinis Strupovics. Roberts Stumbris toetas teda 17, David Haughton 16 silmaga. Nii Nemanja Maric kui ka Radomir Marojevic panustasid kumbki 12 punktiga. Ükski rohelises särgis eestlane kahekohalist arvu punkte ei teeninud.

AVIS Raplast skoorisid peamiselt neli meest. Resultatiivseimateks osutusid Indrek Kajupank ning William Artino 23 punktiga.

21. oktoobril seisab Tarval kodusaalis ees Balti liiga avalöök Jekabpilsiga Lätist.