Lauatenniseneiu kõksis end Rootsis kolmandaks

Virumaa Teataja

Läinud nädalavahetusel toimus Rootsis rahvusvaheline lauatenniseturniir Ängby International, kus Rakvere spordikooli õpilane Adelina Zulfukarova jõudis T12 klassis pjedestaali kolmandale astmele.

Turniirisüsteemis olid mängijad paigutatud alagruppidesse, kust kaks paremat pääses põhiturniirile. Adelina saavutas alagrupis teise koha ja kindlustas sellega koha põhivõistlusele, kus kahjuks tuli poolfinaalis tunnistada vastase paremust.

Lauatenniseneiu osales ka T13 arvestuses, kus poolfinaali koht jäi vaid ühe võidu kaugusele. Tasuks 5.–8. koht.