Merly Raudla
, reporter
Rakvere võrkpalliklubi.
Rakvere võrkpalliklubi. Foto: Meelis Meilbaum

Rakvere võrkpalliklubi näitas täna võõrsil Saja Liigas 3 : 2 Poliurs/Ozolniekile koha kätte.

Esmalt kaks geimi 22 : 25 ja 20 : 25 alla jäänud rakverlased võtsid end kätte ning kolmandas mängujärgus võideti lätlaseid kindlalt 25 : 20. Neljas geim osutus tõsiseks jõuprooviks, kus tasavägise heitluse järel õnnestus siiski Rakverel 25 : 23 võita.

Viimases, viiendas pingutuses oli samuti võiduvõimalus mõlemal tiimil. Rakvere tõi kastanid tulest ning oli otsustavas geimis 16 : 14 Ozolniekist üle.

Rakvere võrkpalliklubist lisas võiduarvele suurepärased 30 punkti Siim Põlluäär. Tanel Uusküla teenis 16, Kevin Saar 14 punkti.

Poliurs/Ozolnieki parimaks skoorimeistriks osutus 22 punktiga Ansis Medenis.

Laupäeval seisab rakverlastel kodusaalis ees järjekordne Saja Liiga kohtumine tiimiga Flamingo Volley-SM Tauras Leedust.