Tarva väest jäi Cramo vastu väheks

Merly Raudla
, reporter

Korvpalliklubi Rakvere Tarvas alistus täna kodusaalis Eesti meistriliiga kohtumises 64: 90 BC Kalev/Cramo meeskonnale.

Avaveerandil tundus, et Cramo korv oli kaanega kaetud – Tarvas küll üritas, kuid punkte kogunes 15 vastaste 21 vastu.

Teisel veerandil kosus Cramo punktisaak taas jõudsamalt ning platsiperemehed mängisid pidevalt umbes kümnepunktilises kaotusseisus, kuid poolaja vaheajale mindi siiski seisul 35 : 40 Tarva poolt vaadatuna.

Mängu lõpus vahe vaatamata Tarva ponnistustele tasapisi aina suurenes ja suurenes ning külalised võtsid kindla võidu.

Tarva resultatiivseimad olid Maksim Kovacevic 17 ja Radomir Marojevic 15 punktiga.

BC Kalev/Cramost teenis üleplatsimehena 23 silma Josh Boone.

Teisipäeval sõidab Tarvas Eesti meistriliiga mõõduvõtule Audentese SG/Noortekoondisega.