Merly Raudla
, reporter
Rakvere Võrkpalliklubi.
Rakvere Võrkpalliklubi. Foto: Meelis Meilbaum

Eile Selver Tallinnast jagu saanud Rakvere Võrkpalliklubi alistas täna kodusaalis Saja Liiga kohtumises 3 : 1 Järvamaa Võrkpalliklubi.

Avageimis 25 : 19 Järvamaast parem olnud Rakvere tegi vastastega teises geimis rollivahetuse ning siis võttis samuti 25 : 19 geimivõidu külalismeeskond.

Mängu lõpp nõudis mõlemalt tiimilt kõvasti pusimist ning vajaliku kahepunktilise vahe saamiseks venisid mängujärgud päris pikaks. Rakvere võttis viimased kaks geimi seisudega 27 : 25 ja 30 : 28.

Võiduarvele lisas enim, 26 silma viimastes mängudes head minekut näidanud Siim Põlluäär. Kevin Saar toetas teda 20 punktiga.

Vastaste edukaim punktikütt oli 20 silma toonud Virko Vantsi.

Neljapäeval sõidab Rakvere Võrkpalliklubi Eesti karikasarja korduskohtumisele Bigbank Tartuga. Esimese mängu võitis Rakvere 3 : 0. Poolfinaalist pääseb edasi meeskond, kes on parem kahe mängu kokkuvõttes.

Laupäeval võõrustab Rakvere Saja Liigas Pärnu Võrkpalliklubi pallureid.