Kossuliiga karikavõitjaks krooniti RLV Massive

Virumaa Teataja
Valges vormis RLV Massive mängija Roman Konontšuk (palliga) tunnistati parimaks mängijaks. Foto: Ain Liiva

Maakonna esimeses korvpalli karikasarja finaalis alistas Haljala meeskond RLV Massive Rakvere Rahu hallis 91 : 82 mulluse maakonnameistri Väike-Maarja Päästekooli.

Kohtumist alustas veidi pa­remini Massive, kuid Päästekool hingas kogu aeg ohtlikult kuklasse. Veerandaja keskpaigas suutsid päästjad 13 : 9 juhtima asuda, kuid Massive vastas 7 : 0 vahespurdiga ning haaras omakorda eduseisu. Haljala meeskond viskas seejuures oma esimesed 12 punkti kaugvisetest. Esimene poolaeg lõpetati Päästekooli juhtimisel 47 : 45.

Kolmas veerandaeg kulges palliplatsil erakordselt närvilises õhkkonnas. Kohtunikel oli palju tööd nii määruste rikkumiste fikseerimise kui liiga jutukaks muutuvate mängijate suuvärgi ohjamisega.