Tarvas alustas uut aastat võiduga

Merly Raudla
, reporter
BC Rakvere Tarvas alistas 84 : 73 TTÜ meeskonna.
BC Rakvere Tarvas alistas 84 : 73 TTÜ meeskonna. Foto: Marianne Loorents / Virumaa Teataja

Korvpalliklubi Rakvere Tarvas alistas täna koduseinte toel Balti liiga kohtumises 84 : 73 TTÜ meeskonna.

Avaveerandil alustas paremini mängu Tarvas. TTÜ sai eduseisu nautida vaid minuti jagu, teisele veerandile mindi vastu 30 : 20 platsiperemehe juhtimisel.

Teisel veerandil kogus Tarvas TTÜ 26 punkti vastu vaid 18 silma. Siiski initsiatiivi käest ei antud. Tarva meeskonda tagasi kutsutud Brandis-Raley Rossi noorem vend, TTÜ ridades palliv Corey Raley-Ross saatis koos lõpusignaaliga teispoolt keskjoont palli korvi. Poolaja vaheajale mindi seisul 48 : 46 Tarva poolt vaadatuna.

Kolmandas mängujärgus jõudis TTÜ korraks Tarvale vaid ühe punkti kaugusele, kuid kodumeeskond näitas siiski võimu ning lasi vastastel visata veerandi jooksul vaid üheksa silma.

BC Rakvere Tarva meeskonna resultatiivseim mängumees oli 21 silmaga Reinis Strupovics. Roberts Stumbris toetas teda 12 ja David Haughton 11 punktiga.

TTÜ parimana skooris Kristjan Kitsing 22 punkti.

Reedel sõidab Tarvas andma Eesti meistriliiga lahingut TLÜ/Kalevi tiimile.