Tarvas vormistas uuele aastale särava alguse

Virumaa Teataja
Tarvas vormistas uuele aastale särava alguse.
Tarvas vormistas uuele aastale särava alguse. Foto: Marianne Loorents

Korvpalliklubi Rakvere Tarvas alistas kolmapäeval koduseinte toel pärast kahenädalast jõulupuhkust Balti liiga kohtumises 84 : 73 TTÜ meeskonna.

Avaveerandil alustas mängu paremini Tarvas. TTÜ sai eduseisu nautida vaid minuti jagu, teisele vee­randile mindi vastu 30 : 20 platsiperemehe juhtimisel.

Teisel veerandil kogus Tarvas TTÜ 26 punkti vastu vaid 18 silma, ent ei andnud siiski initsiatiivi käest. Tarva meeskonda tagasi kutsutud Brandis-Raley Rossi noorem vend, TTÜ ridades palliv Corey Raley-Ross saatis koos lõpusignaaliga teiselt poolt keskjoont palli korvi. Poolajavaheajale mindi seisul 48 : 46 Tarva poolt vaadatuna.