Tarvas vandus kodusaalis lätlastele alla

Merly Raudla
, reporter

BC Rakvere Tarvas alistus täna Balti liiga veerandfinaali esimeses kohtumises 50 : 74 Liepaja/Triobeti meeskonnale.

Kohtumise avaveerandil teenis platsiperemees külalistest ühe punkti rohkem (17 : 16). Teisel veerandil asus mängu dikteerima Liepaja, kes juhtis poolaja vaheajale minnes 44 : 30.

Kolmandas mängujärgus tabas Tarvas 12 silma lätlaste 17 vastu. Viimasel veerandil võttis juba väsimus võimust ning kumbki meeskond skoori enam oluliselt ei kasvatanud.

Rakverlaste parimana lisas punktiarvele 10 silma David Haughton. Reinis Strupovics ja Brandon Goode teenisid kumbki üheksa punkti.

Vastaste resultatiivseimaks osutus Gints Antrops 20 punktiga.

Edasipääseja selgub kahe mängu kokkuvõttes. Teine kohtumine toimub 23. veebruaril Liepajas.

Reedel võõrustab Tarvas Eesti meistriliiga korvpallikohtumises Audentese SG/Noortekoondist.