Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
BC Rakvere Tarvas kollases.
BC Rakvere Tarvas kollases. Foto: Marianne Loorents

Korvpalliklubi Rakvere Tarvas võitis täna võõral väljakul Eesti meistriliiga korvpallilahingus 79 : 74 AVIS Rapla meeskonda.

Avaveerandi 26 : 20 võitnud Tarvas ehmatas uusima täienduse, Brandis Raley Rossi abil Rapla mehed kipsi. Teisel veerandil teenisid platsiperemehed küll punkti rohkem, kuid poolaja vaheajale mindi siiski 42 : 37 Tarva juhtimisel.

Kolmas mängujärk oli Raplale täielik häving – kümne mänguminuti jooksul suudeti visata vaid neli punkti.

Kuigi viimasel veerandil vahe vähenes jõudsalt, ei jõudnud raplakad mängu oma kasuks pöörata.

Rakvere poole pealt kasvatas enim skoori Reinis Strupovics, kelle arvele kogunes 28 punkti. Brandis Raley Ross lisas 20 silma ja võttis seitse lauapalli. Mario Paiste arvele kogunes 15 punkti.

Rapla parimana teenis Thomas van-der-Mars 24 punkti ja võttis 11 lauapalli.

Reedel võõrustab Tarva kossumehi TLÜ/Kalevi meeskond.