Kalevil läks Tarva murdmiseks vaja lisaaega

Merly Raudla
, reporter
Korvpalliklubi Rakvere Tarvas alistus täna võõrsil TLÜ/Kalevile. Foto on illustratiivne. Foto: Marianne Loorents

Korvpalliklubi Rakvere Tarvas alistus täna võõrsil Eesti meistriliiga korvpallilahingus lisaajal napilt, 103 : 104 TLÜ/Kalevile.

Avaveerandil 12 puntiga tagaajajarolli jäänud Tarvas näitas teisel veerandil sisu ning poolaja vaheajale mindi juba 53 : 50 eduseisul. Mängu normaalaja lõppedes olid mõlema tiimi arvel 89 silma.

Tarva poole pealt tegi suure töö ära Brandis Raley- Ross, kes skooris 28 punkti. Reinis Strupovicsi arvele kogunes 16 punkti.

Vastaste parimaks osutus Johnny Berhanemeskel, kes lisas võiduarvele lausa 39 punkti.

Tarvas võõrustab nädala pärast Eesti meistriliiga kohtumises TTÜ korvpalliklubi. Teisipäeval toimub Balti liiga veerandfinaali teine mäng võõrsil Liepaja/Triobetiga.